KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15538382
nr 1553 8382
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, Blomsterstilleben. Signerad, bladets mått: 12,5x8, yttermått inklusive ram: 22x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:02:31
250 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad